ایران موتور با 25 سال تجربه ، واردکننده برترین و قویترین برند ماشین آلات ساختمانی و کف سازی از کشورهای ایتالیا ، اسپانیا ، ژاپن ، سوئد و ....... می باشد . ما با بهره گیری از فناوری و ماشین آلات بروز دنیا یاری گر شما مهندسان عزیز در بهبود کیفیت و سرعت عمل پروژه های محوله مدیران هستیم . ما فقط فروشنده محظ نیستیم شما میتوانید هرگونه مشاوره و آموزشی که خواستید از ما مطالبه نمائید. شما دوست و همکار عزیز از به خدمت گرفتن ماشین آلات وارداتی ایران موتور پشیمان نخواهید شد . ایران موتور همیشه پشتیبان شما دوستان عزیز در جای جای این سرزمین پهناور هست.

به کانال تلگرام ایران موتور بپیوندید
iranmotor_galadari@

تاييديه نمايندگي شركت باريكل

تاييديه نمايندگي شركت باريكل

این فروشگاه در سال 1368 در تهران فعالیت خود را آغاز نمود و با فروش ماشین آلات کشاورزی صنعتی ساختمانی فعالیت خودراگسترده ترکرد.

پس از چندین سال فعالیت مستمرو شناخته شدن در بازار ماشین آلات صنعتی کار خود را در زمینه واردات ماشین آلات ولوازم بتن وتجهیزات وابسته به بتن را بصورت کاملاً مجزا در سطح کشور آغاز نمود و پس از چند سال که محصولات کشورهای مختلف اروپائی را با تکنولوژی روز کارخانه های قدرتمند به بازار ایران معرفی کرد موفق به اخذ نمایندگی برندهای مختلف ازکشورها وکارخانجات معتبر دنیا گردید. و اکنون پس از24 سال تنها نماینده معتبرشرکت های صنعتی،ساختمانی


ازجمله :

1- فیوری،باریکل،سیمپدل،سومای،باتماتیک،بامو ازکشورایتالیا

2- تکنوفلکس و سولگا ازکشور اسپانیا

3- تاکوم-هیتاچی ازکشور ژاپن میباشد.

حسن گله داري

متولد :
1340/ آبادان

تحصيلات:
كارشناس ماشين آلات